Series
Ratings
31
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 4.0
CSI: CyberRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0