Movies
Ratings
121
Love ClinicRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0