Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0