Movies
Ratings
98
I Can SpeakRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
PopulaireRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
JawsRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0