Series
Ratings
21
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0