Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
Big GameRated ★ 4.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Rambo Last BloodRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5