Series
Ratings
21
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0