Titles you rated
Selling Sunset Season 9Rated ★ 3.0
Selling Sunset Season 8Rated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0- すいかRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Evening Drink StyleRated ★ 3.5
Banshaku no RyuugiRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5