Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
WantedRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Spring WaltzRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 1.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Pure in HeartRated ★ 2.0
MemoryRated ★ 4.5