Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
CrossingRated ★ 1.0
LooperRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 1.0