Series
Ratings
158
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
My DemonRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5