Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Can We Love?Rated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
Rosy LoversRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5