Series
Ratings
14
Game of ThronesRated ★ 3.5- 세계테마기행 - 하늘길을 오르다, K2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0