Movies
Ratings
120
WhiplashRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 1.5