Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Romance in the RainRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0