Movies
Ratings
32
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5