Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Final PieceRated ★ 0.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5