Titles you rated
Army of the DeadRated ★ 1.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The VoicesRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
GringoRated ★ 3.0
Outside the WireRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
GintamaRated ★ 2.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0- Survival FamilyRated ★ 4.0