Titles you rated
SouthpawRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5- The MasterRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0