Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5