Movies
Ratings
51
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5