Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5