Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0