Titles you rated
Unsung CinderellaRated ★ 2.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 0.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 1.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 2.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 0.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 1.0
BORDERRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 1.0- 35세의 고교생Rated ★ 2.0
- Bambino!Rated ★ 5.0
Tokyo DogsRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 0.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0