Series
Ratings
25
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0