Series
Ratings
56- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 5.0