Series
Ratings
332
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
Racket BoysRated ★ 2.5
At EighteenRated ★ 1.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 2.5