Series
Ratings
25
SKY CastleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0