Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
YouthRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.0
Fists of LegendRated ★ 1.5
Beastie BoysRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
2012Rated ★ 1.0