Movies
Ratings
433
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 0.5
The FallRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0