Series
Ratings
70- Superior Defender Gundam ForceRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
The ExpanseRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0- Kipo and the Age of Wonderbeasts Season 3Rated ★ 4.0
Kipo and the Age of WonderbeastsRated ★ 4.0
Kipo and the Age of WonderbeastsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0