Titles you rated
The Boss BabyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0- 폭풍우 치는 밤에 : 비밀 친구Rated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0