Series
Ratings
41- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5