Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0