Series
Ratings
27
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0