Movies
Ratings
62
FlubberRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 1.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.0
QuickRated ★ 1.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 1.5
Season of the WitchRated ★ 1.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.5