Movies
Ratings
374
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
What Dreams May ComeRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 1.5