Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
C'mon C'monRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
A hot roofRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0