Titles you rated
Anatomy of a ScandalRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5