Movies
Ratings
834
AnoraRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.0
Big Fat LiarRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0