Movies
Ratings
404
AnoraRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Pokémon: Johto Region StoryRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5