Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
LostRated ★ 0.5
Addicted HeroinRated ★ 0.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
In Time With YouRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 0.5- School 2Rated ★ 0.5
- School Season 1Rated ★ 0.5
Angel EyesRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5