Titles you rated
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 4.0
Malcolm & MarieRated ★ 3.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.5
HeartRated ★ 4.0- PicnicRated ★ 3.0
Bitch on the BeachRated ★ 5.0
Psycho GoremanRated ★ 3.5
BargainRated ★ 5.0
HahahaRated ★ 4.5
Nike's Big BetRated ★ 3.5
Romantic ComedyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 0.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.0