Series
Ratings
63
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Survival of the Thickest Season 1Rated ★ 3.5
No Good DeedRated ★ 3.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5