Titles you rated
Liar GameRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0