Series
Ratings
67
Queen of the RingRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Tsukumogami KashimasuRated ★ 5.0- 제국의 눈물Rated ★ 3.0
JinRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0