Series
Ratings
32
Bad GuysRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0