Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.5