Titles you rated
 The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 5.0 The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 5.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
 NARUTORated ★ 5.0 NARUTORated ★ 5.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 5.0
 Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0 Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
 Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0 Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
 Anne of Green GablesRated ★ 5.0 Anne of Green GablesRated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Three MenRated ★ 5.0
 When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0 When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
 EntourageRated ★ 5.0 EntourageRated ★ 5.0
 Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0 Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
 The Vineyard ManRated ★ 5.0 The Vineyard ManRated ★ 5.0
 High SocietyRated ★ 5.0 High SocietyRated ★ 5.0
 My GirlRated ★ 5.0 My GirlRated ★ 5.0
 Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0 Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
 Can We Get Married?Rated ★ 5.0 Can We Get Married?Rated ★ 5.0