Series
Ratings
11
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0